Oddlužení - dluh na zdravotním pojištění, silniční dani, nebankovní půjčky

1 odpověď

Exekuci má silniční a zdravotní a pujčky
da se odlužít
tet bydli pod mostem.

Zdravím Vás, Váš dotaz je nesrozumitelný, nicméně mám za to, že Vám jde o to jak docílit zastavení exekuce. Můžete podat k exekutorovi návrh na zastavení exekuce podle § 55 exekučního řádu (zákon 120/2001 Sb.) pro nemajetnost povinného. K návrhu je však třeba doložit potvrzení o příjmech, které povinný pobírá, aby bylo zřejmé, že je nemajetný a že tedy nemá exekuce z čeho hradit. Dále je vhodné k návrhu na zastavení exekuce připojit i ostatní exekuční příkazy od jiných exekutorů. K oddlužení je nutné splnit zákonné podmínky. Detailní informace o osobním bankrotu a podmínky jaké musí předlužená osoba splňovat jsou uvedené zde:
http://www.bezplatnapravniporadna.cz/online-zdarma/component/content/article/107/11790-postup-osobniho-bankrotu-oddluzeni-insolvence-podle-insolvencniho-zakona.html