Exekuce bankovního účtu - za jak dlouho odblokuje účet exekutor?

1 odpověď

Dobry den,
chtěl bych vědět, jak dlouho trvá odblokovaní učtu, když už mam vše zaplacené. A to už vice jak 3 měsíce.
Děkuji za odpoved

Zdravím Vás, mám za to, že 3 měsíce po úhradě celkové dlužné částky, a to včetně nákladů exekuce a odměny exekutora by měl být účet již odblokován. Na Vašem místě bych se dotazovala exekutora co se děje a, kde je problém. Dále bych se snažila komunikovat i s bankou, u které je zablokovaný účet veden. Chápala bych, že by byl účet blokován cca měsíc až 6 týdnů po úhradě celé vymáhané částky, ale 3 měsíce je již dlouhá doba, a to i s ohledem na komplikace, které blokace účtu obnáší.