Jednorázová úhrada všech dluhů - postup

1 odpověď

Dobry den
chci se zeptat dostanu celkem pres milion za odškodné a chtěla bych tím zaplatit všechny dluhy nejlépe najednou. Jde to nekde vyřídit

Zdravím Vás, vzhledem k tomu, že jste v dotazu použila slovo "dluhy" domnívám se, že je dluhů více. Pokud však dlužíte jen jednomu věřiteli tak zaplatíte jemu a máte po dluzích. V praxi je však obvyklé, že je-li více dluhů, tak je i více věřitelů. V tomto případě tedy uhradíte každému z věřitelů částku, kterou mu dlužíte a takto se dluhů zbavíte. Jen v případě, že by některý z věřitelů odmítal dlužnou částku převzít je možné peníze složit do notářské úschovy, o tomto však musíte věřitele informovat.