Exekuce na plat, mzdu - je možné zabavení majetku v bytě, domě (mobiliáře)?

1 odpověď

Dobrý den,
zajímalo by mě pokud mám nařízené exekuční srážky ze mzdy a mám práci ve které jsou mi srážky vykonány, zdali mohou přijít exekutoři i ke mě domů zabavit majetek i když exekuce platím

Zdravím Vás, exekutoři mohou provádět exekuci vícero způsoby. Takže ano, exekutoři mohou přijít k Vám domů a provést soupis movitých věcí za účelem jejich zpeněžení, a to i přesto, že jsou Vám prováděny srážky ze mzdy.