Exekuce manžela a srážka ze mzdy bývalé manželce (rozvod 2011)

1 odpověď

Dobrý den
Mám exekuci a koncem roku 2014 mi skončila insolvence.
Jsem nyní zaměstnancem s. r. o na tutu došla srážka ze mzdy, to je v pořádku.
Může exekutor zaslat srážku ze mzdy i mé bývalé manželce když jsme již rozvedeni od května 2011
Děkuji Radek Jaroš

Zdravím Vás, exekutor může provádět srážky ze mzdy i Vaší bývalé manželce za předpokladu, že pohledávka pro kterou je výkon rozhodnutí veden vznikla za doby trvání manželství.