Nezabavitelná částka v exekuci - kolik Kč exekutor nesmí zabavit?

1 odpověď

Dobrý den,
mám na sebe exekuce a konečně jsem si našel práci, kde to respektují. Jsem rozvedený, nemajetný a musím platit alimenty na svou dceru ve výši 5.000 Kč. Měl bych mít asi 16.000 Kč čistého. Kolik mi zůstane z výplaty? Co exekutoři nesmějí zabavit? Děkuji za odpověď.

Dobrý den. Z výplaty Vám podle uvedených údajů zbyde 13.245,- Kč. Toto je nezabavitelná částka.