Exekuce syna, dcery, potomka a zabavení majetku rodiče, rodičů

1 odpověď

Jsem v insolvenci s manželkou. Náš zletilý syn si udělal dluhy a teď mu přišla exekuce. Chci se zeptat zda exekutor může zabavit můj majetek, když jsem v insolvenci a syn je v ní taky napsaný? Děkuji za odpověď.

Co znamená, že syn je napsaný v insolvenci? Insolvenční řízení je možné vést pouze s jednotlivcem nebo s manželi. Samozřejmě, že nelze zabavit majetek pro dluhy jiné osoby.