Exekuce vedené proti dětem - existuje možnost spojení?

1 odpověď

Dobrý den, byl mi doručen exekuční příkaz za nezaplacení poplatků za odvoz odpadu na mě a mé 2 nezl. děti. Na každého z nás ve výši 1584, -+náklady na exekuci ve výši 4416, -. Celkem tedy 18tis. za mě i děti což je mimo moje finanční možnosti, protože jsem bez zaměstnání, pečuji o 2nezl. děti, bydlím v pronájmu a pobírám pouze dávky hmotné nouze. Už 2exekuce splácím a dlužnou částku bych snad s pomocí rodičů zvládla zaplatit, ale není v mých silách zaplatit zbytek této částky. Existuje nějaká možnost řešení? Děkuji za odpověď.

Dobrý den. Ve Vašem případě není splněna podmínka spojení exekucí, neboť každá exekuce je vedena proti jiné osobě. Můžete se obrátit na oprávněného se žádostí o prominutí dlužných poplatků za odpad a bude-li žádosti vyhověno, podat návrh na částečné zastavení exekuce do výše prominutého poplatku.