Exekuce nemovitosti ve spoluvlastnictví

1 odpověď

jsem spolumajitel chaty na kterou byla podan prikaz k exekuci. dluznik se mnou nekomunikuje. prosim o radu jak postupovat pri likvidaci hrozby drazby

Pokud byl vydán exekuční příkaz k prodeji celé chaty, podejte návrh na částečné zastavení exekuce v rozsahu Vašeho spoluvlastnického podílu. Jestliže byl vydán příkaz pouze k prodeji podílu dlužníka, dražba na Váš podíl nebude mít vliv.