Možnost převzetí dluhu v exekuci

1 odpověď

přepsání dluhu popř. exekuce
Dobrý den chtěla jsem se zeptat zda lze přepsat dluhy včetně exekucí z jedné fyzické osoby na druhou fyz. osobu. a za jakých podmínek lze toto realizovat. Velmi Děkuji.

Dobrý den. Převzetí dluhu je možné vždy se souhlasem věřitele. Pokud je již dluh vymáhán exekučně, je věřitelem v části týkající se nákladů exekuce rovněž exekutor.