Zastavení exekuce podle § 268 odst. 1 písm. c) o.s.ř.

3 odpovědi

Dobry den. prosim o radu. Bydlim s pritelem v podnajmu. Nyni jsem zjistila ze ma nejake exekuce tim ze jsem nasla usneseni Okresniho soudu o zastaveni vykonu rozhodnuti dle & 268 ods. 1 pism. c) o. s. r Soud upustil od oduvodneni usneseniv souladu s & 169 o. s. r. Co si za tom mohu ja jako uplne nezkuseny clovek s dluhem a exekuci predstavit, nebo spise co mohu ocekavat. Moc dekuji predem za odpoved Katerina

Dobrý den. V tomto případě došlo k zastavení exekuce (nebo výkonu rozhodnutí) proto, že osoba, která podala návrh na provedení tohoto výkonu, podala návrh na jeho zastavení.

Dobry den, to bych jeste pochopila, ale co znamena zastaveni??? Muze se tento proces opet obnovit? Dekuji Katerina

Dobrý den. Pokud bude znovu podán návrh, tak samozřejmě ano.