Jak zaplatit exekuci pro odblokování účtu

1 odpověď

Dobrý den! Chci se zeptat, pokud je na účtě exekuce, je lepší vložit peníze tam, nebo přímo exekutorovi. Co bude rychlejší, abych měl opět funkční účet. Je možné, že za mojí exekuci zavře účet exekutor i manželce? Přece musím z něčeho žít? Díky

Dobrý den. Samozřejmě, že rychlejší bude uhradit peníze na účet exekutorovi. Exekuce účtu manželky je možná v případě dluhu, který spadá do společného jmění manželů, tj. vznikl za trvání manželství.