Exekutorský zápis a prodej nemovitosti

1 odpověď

Dobrý den, Chtěla jsem se zeptat na právní odbornou radu. S druhem jsme si postavily rodinný dům. Máme hypoteku, ale jelikož podnikáme tak jsme třikrát, nezaplatily splátku, tudíž jmsme se dostaly do exekučního zapisu, banka nám umožnila splácet ve výši 18100kč měsíčně, to jsme byli schopni splácet po dobu 2 let. Znáte to dnešní podnikání Fakturace se spožděním, takže opět nastala situace do které jsme se dostali zase 2 krát jsme nestihli zaplatit a banka nám dala do 4.11 zpoplatnění nemovitosti. Chtěla jsem se zeptat na to jak ted postupovat, také na trvalý pobyt jelikož jsem stále hlášená u rodičů, jelikož nemovitost nemá kolaudaci. a jak je to s vybavením domácnosti, vezmou mi vše-nebo se tomu dá nějak ješte zabránit. děkuji za odpovědi

Dobrý den. Nerozumím termínům "dostali jsme se do exekučního zápisu" a "banka nám dala do 4.11. zpoplatnění nemovitosti". Předpokládám, že s vámi byl sepsán exekutorský zápis, který je nyní realizován. Zda bude prodáno i vybavení nemovitosti záleží na obsahu tohoto zápisu, zřejmě bude prodáno vše, co je v tomto zápisu uvedeno. Trvalý pobyt na toto nemá vliv.