Může exekuce přítelkyně ohrozit můj majetek?

1 odpověď

Dobrý den, po rozvodu jsem si našel přítelkyni která u mě bydlí má u mě trvalý pobyt. Byla na ni nařízena exekuce proti které jsme podali návrh na zastavení pro nemajetnost protože ješte studuje, exekutor se nam ale neozval ani potom co jsme mu opakovane doporučeně psali můžu nějak ochránit svůj majetek protože večkeré vybavení domu je moje? děkuji

Dobrý den. Pokud by došlo k mobiliární exekuci, budete muset při soupisu namítat, že věci jsou ve Vašem vlastnictví, pokud by byly přesto sepsány, budete muset podat návrh na vyškrtnutí věcí ze soupisu a nebude-li úspěšný, pak vylučovací žalobu.