Do kdy vyklidit vydraženou nemovitost

1 odpověď

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat když náš dům půjde do dražby jestli můžeme stále bydlet, nebo musíme opustit domov. Do 4.11 bychom měli zaplatit celou víši dluhu jelikož to nezaplatíme tak potom bude následovat dražba, nevíme jak se to řeší dál ohledně bydlení. děkuji moc za odpověd a odbornou radu.
Růžičková

Dobrý den. Po příklepu máte nejpozději do 15 dnů od nabytí právní moci usnesení o příklepu nebo doplacení nejvyššího podání, nastalo-li později, nemovitost vyklidit. Do té doby v domě můžete stále bydlet.