Jak dlouho bude zablokován exekučně obstavený účet?

1 odpověď

Dobrý den, pokud mi exekutor odblokuje účet který je nyní v minusu znamena to ze je dluh splaceny? A po vyrovnání dluhu na účtu a opětovnému vložení peněz se obstaveni již nebude opakovat?

Dobrý den. Ne. Účet je vždy obstaven na maximální možnou dobu 6 měsíců. Poté musí být odblokován, je však možné jej opět zablokovat.