Zastavení exekuce pro nemajetnost - komu podat návrh

1 odpověď

Dobrý den, mám několik exekucí. Jsem v invalidním důchodu a mám v péči dva syny. Nemám tedy možnost splácet. Jeden exekutor zastavil exekuci z důvodu nemajetnosti. Pravdou je, že to co občas zaplatím, nestačí ani k pokrytí nákladů exekuce. Myslíte, že ostatní exekutoři mohou také exekuce zastavit? Co pro to mám udělat? Děkuji

Dobrý den. Pokud již došlo k zastavení exekuce z důvodu nemajetnosti, je pravděpodobné, že by i ostatní exekutoři mohli ze stejného důvodu exekuci zastavit. Měl byste jim proto poslat návrh na zastavení exekuce z důvodu nemajetnosti a v tomto návrhu popsat co nejvíce relevantních skutečností, např. výši svých měsíčních příjmů a výdajů, počet osob, které vyživujete apod. K návrhu přiložte kopie dokladů tato tvrzení prokazující.