Jak zjistím komu dlužím?

1 odpověď

Dobrý den, hned po škole sem nastoupila jako osvč do kadeřnictví. Bohužel sem si nasekala pár dluhu zdravotní už mám zaplacené a na soc. mi chybí asi 10000, ale to na co se chci optat. Myslím že mám ještě někde tak 2 dluhy ale bohužel mi hodně dlouho tak 3 roky určitě nic nepřišlo. prosím kam se obrátit abych zjistila kde a jaké dluhy mám. děkuji

Dobrý den. Žádná centrální evidence dluhů neexistuje, veškeré registry jsou pouze soukromé projekty, které zahrnují údaje od subjektů, které je do nich poskytují. Tyto registry tedy nejsou úplné a někdy nemusí odpovídat pravdě, např. může dlouho trvat, než dojde k výmazu dluhu po jeho uhrazení. Pokud však již byly nařízeny exekuce, zjistíte tuto skutečnost z centrální evidence exekucí na adrese ODKAZ, kam musí být zapsána každá zahájená exekuce.