Exekuce na účet s.r.o pro dluhy fyzické osoby

1 odpověď

Pěkný den. byl jsem zvolen jako ředitel o. sdružení. toto sdružení založilo s. r. o. a v tomto s. r. o. jsem byl jmenován jako jednatel bez nároku na plat či honorář a dále jsem zvolen jen dočasné má funkce končí 31,12,2014. a teď přišlo zablokování fir. uctu z důvodu osobní exekuce na mou osobu. do jmenované funkce jsem byl zvolen po vzniku tohoto exekučního problému, co dělat. ? je ohrožen chod firmy jako i o. sdružení, platy. , faktury. atd, dle mého tato exekuce je neoprávněná, majetek na učte není můj. děkuji za odpověď. Hrdlička

Dobrý den. Podejte návrh na částečné zastavení exekuce, konkrétně exekuce účtu s. r. o. Nelze exekuovat účet s. r. o. pro dluhy fyzické osoby.