Lze provést exekuci v Německu?

1 odpověď

Dobrý den, dlužim soudu kolem 7000 kč a právníkovi kolem 40000 kč, je to už 6 let staré a teď mi prišel dopis, že to mám do mĕsíce uhradit. Co se může stát, když to nezaplatim. Dělám v německu, pobiram plat, můžou mi vzít plat z německa? V Čechách nic nemám. Děkuji za odpověď.

Dobrý den. Jelikož jsme se vstupem do EU přihlásili k právu EU, je nyní možné na základě rozsudku jakékoliv členské země (s výjimkou Dánska) vést exekuci v jiné členské zemi. Plat v Německu tedy bude možné postihnout.