Prodej bytu v dražbě a odměna exekutora

1 odpověď

Byt nám prodala paní exekutorká před pěti měsici a do dnešniho dne nebyl nam doručen žadnej rozdělovnik. Je v pořadku odměna exekutora 58050 korun, a jak dlouho ma trvat vydani toho rozdělovniku. Děkuji za odpověd.

Usnesení o rozvrhu se doručuje i povinnému, otázkou ovšem je, na jakou adresu. Je možné, že Vaše doručovací adresa je jiná, než na které si vybíráte poštu.
Odměna exekutora se počítá z vymoženého plnění, přičemž do 3.000.000, - Kč je její výše 15%.