Dožádání policie - dotaz na zbytek dluhu z exekuce

1 odpověď

Romuald Ondruška,
Tyršova 2, Přerov-Předmostí, 75124,
tel: 608909916; 581211720
e-mail: cvcm@centrum.cz

Vaše značka: 084 EX568/03-100
Dne 2.7.2014 mi byl doručen dopis do vlastních rukou ve věci vedení trestního řízení proti Milanu Gáborovi nar. 1.6.1950, trv. bytem Husova 1605/15, Přerov – město, 75002
a
Melpo Gáborové nar. 4.5.1974, trv. bytem Mírová 131/52, Přerov III –Lověšice, 75002
pro přečin poškození věřitele podle § 222/1a, 3a trestního zákoníku.
Tímto dopisem jsem byl vyzván sdělit vyšetřujícímu inspektorovi přesnou částku, která zbývá uhradit s výše uvedené exekuce.
Žádám Vás, aby jste mi neprodleně sdělili výši všech částek, které jste vymohli od Milana Gábora v exekuci 084 EX568/03-100 a hlavně přesné datum, kdy jste finanční částky převzali, nebo Vám byli připsány na účet (je to důležité ohledně výpočtu úroků z výše uvedené exekuce).
S pozdravem Romuald Ondruška
PS sdělte mi jméno a kontakt na osobu, která má na starosti výše uvedenou exekuci. Ondruška

Podle § 8 odst. 1 trestního řádu jsou fyzické osoby povinny bez úplaty vyhovovat dožádáním orgánů činných v trestním řízení při plnění jejich úkolů. Proto jste povinen sdělit kolik peněžních prostředků a kdy jste z výše uvedené exekuce obdržel a také, který exekutor je pověřen provedením exekuce.