Zahrnutí věcí jiné osoby do soupisu movitých věcí

1 odpověď

Dobrý den na mou pritelkyni je exekuce. Muže exekutor zabavit hned věci na které mu byly předloženy podklady s ověřením podpisu že majetek a vybavení v domacnosti je majetek muj a né moji družky-povinné?

Dobrý den. Pokud při soupisu namítnete, že věci nejsou ve vlastnictví povinné a doložíte toto důkazy, věci by neměly být zahrnuty do soupisu. Přesto se to může stát. V tomto případě byste musel podat návrh na vyškrtnutí věcí ze soupisu, který se podává přímo exekutorovi s přiložením Vámi uvedených důkazů a vylíčením rozhodných skutečností.