Zjištění výše dlužných částek u více nařízených exekucí

1 odpověď

Dobrý den,
je na mne uvaleno několik exekučních řízení, vše splácím jak mám, ale již nemám přehled kolik kde a komu dlužím. Bylo by někde možné zjistit, výší částky, případně alespoň kolik jsem na počátku dlužil a také komu ještě dlužím?
Děkuji za odpověď

Dobrý den. Informace o nařízených exekucích jsou povinně zapisovány do centrální evidence exekucí, která je přístupná na adrese: ODKAZ. Zde zjistíte počáteční výši exekucí vymáhaných pohledávek. Pro jejich aktuální výši pak budete muset požádat jednotlivé exekutorské úřady o sdělení, jak velká část pohledávky má být ještě uspokojena.