Možnost provedení více způsobů exekuce najednou

1 odpověď

Dobrý Den, chtěl jsem se zeptat:do schránky mi přišel papír kde bylo napsáno o návštěvě exekutora a že mam uhradit celý dluh na účet exekutora, jinak že bude provedena exekuce majetku dlužníka. dále o pár dní později přišlo mému zaměstnavateli ze se budou provádět srážky z platu. můj dotaz zní když budou prováděny srážky s platu, znamená to že nebude provedena exekuce majetku? Děkuji

Dobrý den. Provedení exekuce jedním způsobem není překážkou dalšího provádění exekuce jinými způsoby. Pokud bude možné dosáhnout uspokojení exekuce rychleji, může být zvolen další způsob provedení exekuce. Provádění srážek z platu neznamená, že nemusí být provedena exekuce majetku.