Převedení exekuce na jiného a insolvence

1 odpověď

Dobry den, moje exekuce byla přepsana na manžela, tak mu ji strhavaji z platu. Od24.4.2014jsem insolvenci, 23.7.2014mam insolvenčni soud. Manželovi přesto strhavaji exekuci moji dal. Exekutor jim nařidil, že to maji strhavat dal. ma na to pravo? Měl by se přihlasit jako věřitel. Děkuji

Dobrý den. Co znamená, že exekuce byla přepsána na manžela? Máte na mysli postižení jeho platu podle § 262a občanského soudního řádu nebo převod povinnosti z exekučního titulu podle § 36 odst. 3 exekučního řádu?