Ukončení exekuce a ponechání zástavního práva v katastru nemovitostí

1 odpověď

Prosím vás o radu mám na katastru nemovitosti zahájení exekuce na mé jméno už skoro 6 měsíců a pořad se nic nedeje měl jsem exekuci a tu jsem řádně zaplatil, ale tohle se nevymazalo. předem děkuji

Nejprve si ověřte, zda již byla exekuce ukončena. Pokud ano, musíte zaslat na exekutorský úřad žádost/urgenci k postupu podle § 69a odst. 5 exekučního řádu ve spojení s § 338e odst. 3 občanského soudního řádu, tedy aby exekutor zaslal na katastrální úřad usnesení o ukončení exekuce.