Od 1.8.2023 je online chat s advokátem zrušen, dotaz prosím pošlete ZDE.

Vyberte  Přehled dotazů
Součet všech návštěv online chatu poradny: 3.078.757

Exekuce na mzdu - je možné posílat mzdu na účet syna, dcery, dítěte, potomka?

1 odpověď

Dobrý den,
mám dotaz na exekuci. Moje mamka má několik exekucí. Srážky se strhávají přímo ze mzdy. Na účet jí příjde už očištěná mzda. Může si nechávat posílat výplatu na můj účet (syn)? Může mi exekutor zablokovat účet když jí tam příjde výplata? Já jsem v insolvenci tudíž jsem chráněnej soudem. Mamka má obavy aby jí nesebrali celou výplatu i když si nechává posílat peníze na cizí účet.
Děkuji za Vaší odpověd

Dobrý den, dotazy týkající se výkonu exekuce můžete kdykoliv uložit zde:
http://www.bezplatnapravniporadna.cz/online-zdarma/home/dotazy-exekuce.html

Bude Vám odpovězeno zhruba do 3 dnů.