Od 1.8.2023 je online chat s advokátem zrušen, dotaz prosím pošlete ZDE.

Vyberte  Přehled dotazů
Součet všech návštěv online chatu poradny: 3.070.944

Vypořádání majetku (chaty, bytu) před rozvodem manželství

1 odpověď

Dobrý den, máme chatu ve společném jmění manželů SJM, nejsme ještě rozvedeni, ale chtěli bychom před rozvodem sepsat s notářem dohodu, že jednomu po rozvodu zůstane chata a druhému zařízený třípokojový byt v nájemním domě. Je možné to vyřešit dohodou před rozvodem, nebo jiným způsobem? Děkuji Drahomíra

Dobrý den,

ano, samozřejmě lze vypořádat SJM i cestou dohody nejlépe v podobě notářského zápisu.

Další informace o rozvodu manželství vizte zde:
ODKAZ

Informace společném jmění manželů vizte zde:
ODKAZ

Podobné dotazy týkající se vypořádání SJM před rozvodem manželství vizte zde:
ODKAZ

Máte prosím další dotaz?