1 1 1 1 1 Hodnocení 3.00 (1 hlas)

Hrozí mi zákaz řízení na jeden a půl roku a pokuta 20.000 Kč za návykové látky. Do pátku (18.9.2020) mám možnost se odvolat. A potřebuji poradit. Potřebuji zjistit, zda by bylo dobré se odvolat, protože řidičský průkaz potřebuji k uživení sebe i rodiny.

V současné době jsem nezaměstnaný, ale pomáhám často svému tátovi rozvážet zboží po celé republice. Řidičský průkaz je pro mě velice důležitý. Děkuji mnohokrát za váš čas. Hezký den.

ODPOVĚĎ:
Pokud se neodvoláte, rozhodnutí nabude právní moci a nebudete moci řídit. Podáním odvolání svou situaci nezhoršíte, můžete naopak argumentovat tím, že řidičský průkaz potřebujete k obživě rodiny apod. a pokusit se tak zvrátit dané rozhodnutí.