1 1 1 1 1 Hodnocení 5.00 (1 hlas)

Zjistil jsem nevěru manželky a bohužel nic lepšího mě nenapadlo, než sáhnout po alkoholu a dotyčnému napsat SMS.   "Jestli chceš mít problém pls pokračuj".   "Možná že máš pro strach uděláno tak jen prpo, " a k tomu jsem zaslal obrázek pistolové nábojnice. Jsem předvolán k ústnímu jednání z přestupku proti občanskému soužití.

Chci se zeptat jaký mě čeká trest je to poprvé co jsem něco takového udělal a kdybych nebyl pod vlivem alkoholu tak bych mu ani nenapsal. Děkuji za odpověď.

ODPOVĚĎ:
Za tento druh přestupku lze uložit pokutu až 20.000,- Kč, přičemž toto je horní hranice, pokud by Vám byla pokuta uložena, lze očekávat, že se bude pohybovat v mnohem nižších částkách.
Při ukládání sankce se vždy přihlíží k okolnostem případu, osobě pachatele apod.