Syn žije 2013-2018 v zahraničí. Trvalé bydliště má stále u nás. Jsem povinná za něho platit poplatek za popelnice, případně jak dále postupovat? Děkuji. Ivana

ODPOVĚĎ:
Poplatek za odpady je povinna platit fyzická osoba, která má trvalé bydliště v obci. Není rozhodné, že se tam nezdržuje. Povinnost platit za něj poplatky máte v případě, že je nezletilý. Jinak taková povinnost vzniká přímo jemu.

► Stránka obsahuje odpověď na tato témata:

  • Kdo platí poplatky za popelnice za osobu žijící v zahraničí s trvalým pobytem u rodiče, rodičů, matky, otce?