Chtěla bych jako občanka získat kopii nahrávky ze zastupitelstva konaného dne 13.12.2012. Jsem z Bojkovic, nevím jak správně napsat žádost a hlavně komu ji odeslat. Starostovi města Bojkovice? Je to pro mě důležitá věc, proto bych Vás chtěla požádat o napsání žádosti. Moc děkuji za pomoc o poslání žádosti. S přáním hezkého dne Žofie.

ODPOVĚĎ:
Zastupitelstvo je orgánem obce, žádost o poskytnutí nahrávky je potřeba adresovat přímo na obec, nikoliv na starostu.
Žádost nemusí být formální, postačí v ní uvést, že žádáte o poskytnutí nahrávky z jednání zastupitelstva, které se konalo dne 13.12.2012. Žádost podepište, uveďte své osobní údaje (jméno, příjmení, adresa, je vhodné i datum narození).
Za vzor můžete použít následující: https://www.zbynekmlcoch.cz/ke-stazeni/spravni-pravo-vzory/zadost-o-poskytnuti-informace-vzor-ke-stazeni