Jsem vlastníkem stavební parcely sousedící s pozemkem města. Město na tomto pozemku hodlá stavět komunikaci. Má stavební odbor města povinnost mě o tom písemně informovat, zajistit vyměření komunikace, připomínkové řízení. Děkuji Šárka.

ODPOVĚĎ:
Stavba komunikace podléhá obdobnému povolovacímu procesu jako stavební povolení. Nicméně je typické, že jsou vlastníci sousedních pozemků informováni prostřednictvím úřední desky, tj. písemnosti se doručují na úřední desku města. Doporučuji důkladně sledovat.