Zajímá mě, jestli je očkování dítěte (MMR - spalničky) podmínka pro přijetí ke komplexní lázeňské péči, nebo na lázeňský pobyt může nastoupit dítě i bez tohoto očkování? Dcera bude mít 2 roky a kvůli časté nemocnosti toto očkování ještě není naočkováno. Dcera ostatní očkování již má, ale nejsem si jistá zda toto stihneme naočkovat do nástupu léčby. Moc děkuji za odpověď. Josefína.

ODPOVĚĎ:
Nenalezl jsem žádné ustanovení, které by pobytu Vaší dcery – dosud neočkované proti spalničkám – v lázních bránilo. Pro získání odborného medicínského názoru Vám doporučuji obrátit se v této věci na pediatra Vaší dcery a dále (a to především) se dotažte přímo těch lázní, kde má být Vaše dcera hospitalizována.