Na adresu mého trvalého bydliště, kde již nežiji, neboť jsem rozvedená, mě za poslední měsíce byla doručována pošta, jak mě až nyní sdělil můj bývalý manžel.   Vyzvala jsem ho, aby mě poštu vydal s tím, že se odhlásím z trvalého bydliště, aby k tomuto již nedocházelo.

Chtěla jsem se zeptat, co mám podniknout v případě, že mě poštu nebude chtít vydat. Zda se může jednat o zadržování korespondence, příp. porušování listovního tajemství. Děkuji. Marcela.

ODPOVĚĎ:
Jestliže by poštu nevydal, můžete se obrátit na Policii, aby prošetřila, zda se nedopustil některého trestného činu. Můžete se obrátit na kteroukoliv pobočku.