Chcela by som sa zeptat ci ide zrusit dohoda podepsana u notare. Dcere sme podepsali, ze muze u nas bydlet zdarma ale zachovali sa k nam nepekne tak by som to chcela zrusit a pytat si od nej najom. Dekuji, Ivka.

ODPOVĚĎ:
Nevím, jak zněla dohoda sepsaná u notáře, nicméně pokud se dcera zachovala tak, že je to v rozporu s dobrými mravy, můžete požadovat nájem a pokud by se dcera chtěla bránit např. u soudu, museli byste prokazovat její špatné chování a jeho intenzitu. Pokud by bylo prokázáno, soud by nepochybně rozhodl ve váš prospěch.