Jakým způsobem si lze stěžovat na jednání dětského letního tábora vůči mým dětem. Například mi vrátili syna z tábora kvůli očkování, ačkoliv měl od lékaře potvrzení o výjimce a krajská hygienické inspekce mi to potvrdila. Jestli to jde přes nějakou asociaci provozovatelů, nebo jen občanským řízením. Nevím, jak postupovat. Děkuji. David.

ODPOVĚĎ:
Můžete se obrátit na organizátora táboru – tj. organizaci (typicky spolek), který tábor zaštiťuje a organizuje, a u této reklamovat tábor. Pokud by na Vaši reklamaci nebylo reagováno, lze se domáhat dořešení reklamace i soudní cestou.