Počet stránek ve webu: 39.116

Pomohla Vám poradna? Pomozte poradně darem uhradit služby jejích právníků.
Číslo bankovního účtu: 2500220711 / 2010 . Děkujeme! Financování poradny - info.
1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Mohu zaměstnat učitelku na tři pracovní smlouvy (učitel, vychovatel, asistent) s celkovou dobou 45 hodin? Děkuji. Ladislava

ODPOVĚĎ:
Zákoník práce obsahuje jediné omezení, a to v § 34b, kde uvádí, že zaměstnanec v dalším základním pracovněprávním vztahu u téhož zaměstnavatele nesmí vykonávat práce, které jsou stejně druhově vymezeny. Zákon o pedagogických pracovnících žádná další omezení neobsahuje. Výše uvedené je proto možné.