1 1 1 1 1 Hodnocení 5.00 (1 hlas)

Pracuji na DPP a budu podávat výpověď. Vím, že zákonem je daná výpovědní lhůta 15 dní od data doručení výpovědi druhé straně. Jaký postih mi na DPP hrozí, pokud lhůtu nedodržím a do práce už nedorazím? Děkuji.

ODPOVĚĎ:
V případě, že by zaměstnavateli vznikla škoda, např. zastavení výroby, nižší prodej, bude moci požadovat uhrazení takto vzniklé škody po Vás. Konkrétní postih v případě nedodržení výpovědní lhůty zákoník práce neobsahuje.