Počet stránek ve webu: 43.307

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Je možné z FKSP mateřské školy uhradit věnec na pohřeb pro bývalou zaměstnankyni, která byla přes 30 let v důchodu? Děkuji.

ODPOVĚĎ:
Podle § 14a vyhlášky č. 114/2002 Sb. , o fondu kulturních a sociálních potřeb lze z fondu hradit pořízení smuteční kytice nebo smutečního věnce pouze v případě úmrtí zaměstnance. Tato možnost se tedy na bývalé zaměstnance nevztahuje.

Nenašli jste odpověď na váš dotaz? Zeptejte se našich právníků za drobný poplatek 79 Kč. Odpověď obdržíte do 3 dnů. Poradit se s právníkem.