Podala jsem výpověď v práci, která končí dne 30.6.2019. Pracuji v mateřské škole, tedy MŠ. Mohu žádat o příspěvek z FKSP na rekreaci i přesto, že jsem ve výpovědní lhůtě? Rekreace proběhne až po skončení pracovního poměru, ovšem platbu musíme uskutečnit do konce června 2019. Děkuji, Daniela

ODPOVĚĎ:
Záleží na podmínkách, které byly u daného zaměstnavatele stanoveny pro čerpání z fondu FKSP.

Obvykle je možné vyčerpat z Fondu poměrnou část, odpovídající době trvání pracovního poměru. Je nutné nastudovat podmínky dané vnitřním dokumentem a domluvit se se zaměstnavatelem.