Může zaměstnavatel za každé 3 odpracované roky dát zaměstnanci jako benefit 1 den dovolené navíc? Nebude to diskriminační, vzhledem k tomu, že se to týká tří odpracovaných let? Děkuji za odpověď.

ODPOVĚĎ:
Pokud tento nárok vznikne všem zaměstnancům s příslušnými odpracovanými roky, diskriminační tento benefit nebude. Rovné zacházení se všemi zaměstnanci bude zajištěno.