Co je to poplatek za realizaci exekutorského titulu - definice, vysvětlení

1 odpověď

Dobrý den,
mám na bankovním účtu blokaci s názvem : POPLATEK ZA REALIZACI EXEKUTROSKÉHO TITULU. Co to prosím znamená?
Děkuji

Zdravím Vás, to Vám asi nepovím. Nejste oprávněný, který exekutorovi neuhradil např. zálohu na exekuční činnost na základě smlouvy o provedení exekuce. Jinak Vám asi nepomůžu. Bude nejlepší když kontaktujete exekutora, měl by Vám to vysvětlit. Pokud bude pohledávka oprávněná uhraďte ji co nejdříve.