1 1 1 1 1 Hodnocení 1.00 (1 hlas)

Na doporučení mé známé jsem chtěla zhodnotit úspory kvůli inflaci a současně jsem chtěla mít k důchodu rentu. Sice po delší době, ale neuváženě jsem podepsala s finančním poradcem firmy Partners finanční plán a také smlouvy s různými fondy. Žádné peníze jsem ještě nikomu a nikam neposlala.

Teď o tom čím dál více pochybuji a chtěla bych odstoupit od všech smluv, které jsem podepsala 31.1.2023. Prosím, můžete mi sdělit, jak mám postupovat a jaké jsou moje šance a možnosti? Moc děkuji. Anežka.

ODPOVĚĎ:
V případě, že máte zájem ukončit smlouvy, je třeba tak učinit postupem a způsobem uvedeným ve smlouvě (smlouvách). Je tak potřeba nejdříve velmi důkladně prostudovat uzavřené smlouvy, jak hovoří o možnosti ukončení smlouvy (výpověď, apod.) a v návaznosti na to postupovat.
Smlouvy můžete také předložit k prostudování některému z advokátů, kontakt zde: www.advokatikomora.cz