Ve skupině https://www.facebook.com/groups/708343813445884 jsme poslali hromadnou stížnost na vyhodnocení prezidentských voleb v USA Tipsportem, kdy vyhodnotil již 15.12.2020 ale oficiální výsledky budou až 6.1.2021. Z Tipsportu nám přišla odpověď, že reklamaci neuznávají a nám se to nelíbí, protože oficiální výsledky prezidentských voleb ještě zveřejněny nejsou.

Máte prosím nějaký návrh jak dále postupovat? ČOI atd. ? Já osobně mám podezření na na trestní čin podvodu podle Ustanovení § 209 odst. 1 zákona č. 40/2009 Sb. , trestní zákoník. Děkujeme. Karel.

ODPOVĚĎ:
Obecně platí, že pokud nesouhlasíte s vyřízením reklamace, můžete se domáhat svého nároku u soudu, a to zejména (a typicky) v situaci, kdy Vám tímto postupem vznikla škoda.
Můžete se samozřejmě obrátit také na Policii ČR a podat trestní oznámení, aby bylo posouzeno, zda nedošlo ke spáchání některého trestného činu.