Zaregistrovala jsem se u společnosti be2 do seznamky na měsíc, ale nepřečetla jsem si podmínky a nevěděla, že když nevypovím smlouvu včas, tak mi ji prodlouží. Přišel e-mail a dlužnou částku jsem zaplatila kartou, abych měla klid. Napsala jsem e-mail, že vypovídáme smlouvu a odpověď byla, že potvrzují výpověď a nic už prodlužovat nebudou a ani už nic platit nebudu.

Po půl roce mi přišel dopis v angličtině od společnosti be2. Kamarád mi říkal, že chtějí zaplatit 170 euro. Nevím za co a také jak to zaplatit. Vše je anglicky nebo německy a já neznám řeč ani jednu. Předem děkuji za odpověď Sofie.

ODPOVĚĎ:
Vámi zaslaný dopis vyzývá k úhradě dluhu. Výzvu Vám zaslala inkasní společnost. Pokud si nejste jistá, o jaký dluh se jedná, doporučuji se písemně obrátit jak na samotnou seznamku, tak i na tuto inkasní společnost s tím, že jste již v minulosti všechny dlužné částky uhradila a nejlépe přiložit kopii emailu, ve kterém Vám seznamka sděluje, že máte všechny částky uhrazené.