Zakoupila jsem si přes internet vouchery v hodnotě 3 340 Kč u Platan Clinique na injekční lipolýzu (odbourávání tuku). Bohužel jsem se nepodívala, než jsem zakoupila ošetření, na recenzi. Zjistila jsem, že tato klinika má zlou pověst. Dle zkušeností ostatních osob metoda lipolýzy není účinná. Jsem objednána na 15.7.2019.
Je možné odříci toto ošetření pro ztrátu důvěry a vymáhat zaplacenou částku? Děkuji za odpověď. Zora.

ODPOVĚĎ:
Zde záleží, co je přesně obsahem nabídky a jaké jsou obchodní podmínky. Zákon totiž nezná důvod pro zrušení smlouvy „ztrátu důvěry“. Doporučuji tedy důkladně prostudovat nabídku a připojené obchodní podmínky, z nichž zjistíte, zda, popř. za jakých podmínek je možné voucher vrátit a získat peníze nazpět.