06/2019 jsem absolvovala se svojí dcerou zájezd, řádně zaplacený před začátkem zájezdu. V rámci pobytu byla nabídka na klimatizaci na den 8 EUR (nezahrnuto v celkové ceně). Klimatizaci jsme měly puštěnou pouze cca 4-5 hodin v noci. Při ukončení pobytu po nás tato úhrada nebyla majitelkou hotelu požadovaná. Teď, po 14 dnech, úhradu CK požaduje. Můžete mi prosím poradit, jak postupovat? Děkuji. Marie.

ODPOVĚĎ:
Pokud jste si tuto službu objednaly, vznikla Vám povinnost ji zaplatit, přičemž není rozhodné, jak dlouho a jak často jste klimatizaci využívaly. Pokud by k úhradě nedošlo, může být tato dlužná částka vymáhána soudně.