Bohužel jsem se stala obětí podvodu, kdy můj známý nějak zfalšoval můj podpis na smlouvě u firmy T-mobile. Oni ho za tyhle podvody odsoudili. Teď po mě ale T-mobile požaduje zaplatit 20.000 Kč, nejdříve exekučním příkazem a po podaní odporu mi přišel dopis od soudu k soudnímu řízení. Vše řeší policie.

Exekutor mi řekl, že to musím teď hned zaplatit nebo že ke mě pošle kolegu, který bude chtít 30.000 Kč. Mám invalidní důchod a bohužel nemám takovou velkou částku, abych to mohla uhradit. Potřebuji vědět, kterých právních odvětví se to týká, abych se mohla obrátit na právníka, který má s tímto podobné zkušenosti a znalosti, aby mě zastoupil u soudu. Děkuji.

ODPOVĚĎ:
Jedná se o kombinaci exekučního práva, občanského práva a trestního práva, což jsou oblasti, kterým se věnuje velká část advokátů. Kontakt na advokáta naleznete zde: www.advokatikomora.cz.